O firmě

Vítejte na stránkách RATANOBCHOD.CZ, Vašem obchodě s ratanovým nábytkem a doplňky!


 

Posláním našeho obchodu je umožnit našim zákazníkům pořídit ratanový nábytekbambusové tyče a výrobky z bambusu, originální sedací soupravyzahradní nábytekzahradní nábytek z umělého ratanuproutěné zboží, doplňky do interiéru a exteriéru. To vše přehledně, na jednom místě a za velmi příznivé ceny.


 

Rádi bychom Vás upozornili na náš specializovaný obchod LTC-umely-ratan.cz, kde koupíte vysoce kvalitní umělý ratan. Najdete v něm přehledně seřazený kompletní sortiment našeho nábytku z umělého ratanu na zahradu.


 

Naše firma se soustředí na kvalitu jak prodávaného zboží, tak poskytovaných služeb. Kvalitu zboží kontrolujeme již během výroby před tím, než nám jej výrobce odešle. Služby se pro Vás snažíme neustále zlepšovat – objednané zboží dodáváme ve velmi krátkých termínech prostřednictvím renomovaných přepravců jako PPL. Poskytujeme Vám kvalitní informační servis. Můžete se spolehnout, že dostanete detailní a hlavně pravdivou odpověď na jakékoliv dotazy týkající se našeho zboží a použitých materiálů. Na rozdíl od konkurentů není naší prioritou prodat za každou cenu, je pro nás důležité, aby měl zákazník z našeho zboží radost, přineslo mu užitek a splnilo jeho očekávání. Proto Vám například popravdě řekneme, že lak se z ratanu venku časem oprýská a poradíme jak nábytek potom ošetřit, na rovinu sdělíme, že bambus není dokonale rovný a průměry a tvary jednotlivých tyčí se liší, protože se prostě jedná o přírodní materiál atd.

Snažíme se mít pro Vás co nejlepší ceny. Ovšem, dobré ceny nedosahujeme na úkor kvality zboží, ale díky nadstandardním, dlouhodobým vztahům s dodavateli a velkému objemu zboží, které prodáváme. Dále neustále tlačíme naše provozní náklady co nejníže, abychom pro Vás mohli dlouhodobě udržovat velmi příznivou cenovou hladinu našeho zboží.

V případě, že nebudete s dodaným výrobkem spokojeni, lehce jej u nás vyreklamujete. Reklamace je v našem obchodě velmi jednoduchý proces, který proběhne rychle a férově. Více podrobností o obchodních podmínkách se dočtete ve Všeobecných podmínkách na našem webu.

Vyhledávač dle kódu
Dopravné

 

200,- kurýrní služba

50,- navíc za dobírku

 


DOPRAVA ZDARMA u objednávek od 5000,- Kč s DPH a výše.

 

Přihlášení
Položek: 0
Hodnota: 0 Kč