Doprava a platba

Zásilky zasíláme kurýrní službou, která je dodá na doručovací adresu, kterou jste vyplnili při podání objednávky. O odeslání zboží Vás budeme informat e-mailem, kde naleznete číslo balíku, pod kterým budete moci zásilku sledovat na internetových stránkách kurýrní služby. Řidič Vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat.

Cena dopravného je 200,- Kč s DPH. Pokud je zboží zasíláno na dobírku, účtujeme k dopravnému poplatek za dobírku ve výši 50,-Kč. Žádné další poplatky jako balné a podobně si neúčtujeme.

U objednávek nad 5000,- Kč s DPH je dopravné ZDARMA.

 

Akceptujeme tři způsoby úhrady:


dobírka

platební karta nebo rychlý on-line bankovní převod - přes GoPay platební bránuplatba předem na zálohovou fakturu* - převodem na náš bankovní účet

*Dojde-li u platby předem na zálohovou fakturu, kdy pro Vás blokujeme objednané zboží, k prodlevě o více než 5 pracovních dnů po splatnosti, bude z naší strany objednávka zrušena.

Výše uvedené podmínky platí pro zasílání po celé České republice. Pro zaslání do jiných zemí Evropy Vás budeme informovat o aktuální ceně dopravného dle platných ceníků přepravní společnosti.

 

Chtěli bychom Vás upozornit, že jsme internetový obchod - nikoliv prodejna. Není tedy možné si k nám přijít vybrat či vyzvednout zboží. 


 

 

 

Vyhledávač dle kódu
Dopravné

 

200,- kurýrní služba

50,- navíc za dobírku

 


DOPRAVA ZDARMA u objednávek od 5000,- Kč s DPH a výše.

 

Přihlášení
Položek: 0
Hodnota: 0 Kč