LED žárovky

Na základě výhradního zastoupení pro ČR Vám nabízíme kvalitní úsporné SMD LED žárovky značky Led Technics za výborné ceny. Tyto LED diodové žárovky jsou vybaveny nejmodernější technologií SMD, umožňující dosažení vysoké svítivosti při minimální spotřebě. Při porovnání poměru cena/výkon se jedná o nejlevnější LED žárovky s plnou 2 letou zárukou.

Jak vybrat LED žárovku

Nově jsme pro Vás otevřeli specializovaný e-shop LED žárovky CZ.cz, kde koupíte led žárovky, led bodovky, led pásky, led zářivky a led reflektory. Najdete tam široký výběr a zajímavé akce.

Začátečníkům v oblasti led technologií doporučujeme navštívit náš další eshop LED žárovky pásky.cz, kde u každé led žárovky najdete opravdu detailní popis produktu včetně typu svítidel, kam se nejlépe hodí.

Při výběru LED žárovky je nutné porovnávat údaj o světelném toku (počet lumenů) namísto výkonu ve wattech. Čím více lumenů, tím více světla LED žárovka dává. Občas narazíte na prodejce, kteří prodávají LED žárovky se zastaralou technologií, které mají větší spotřebu (více wattů), ale přitom méně svítí (méně lumenů) než nové technologie. Zákazník má pak falešný pocit, že kupuje silnější žárovku. Ve skutečnosti ale kupuje něco, co méně svítí a spotřebuje více energie.

Někteří prodejci uvádějí svítivost LED žárovek v porovnání s obyčejnou žárovkou. Tento údaj je velmi důležitý, ale v mnoha případech je mírně řečeno zkreslený. Je dobré si ho zkontrolovat právě přes jednotku světelného toku - lumen. Obyčejná žárovka o 25W má 230 lumenů, 40W má 407 lumenů, 60W má 710 lumenů. Pokud Vám bude někdo tvrdit, že jeho LED žárovka svítí jako 40W obyčejná žárovka, a přitom má 300 lumenů, tak lže!

LED žárovky - SUPER AKCE 3 + 1!

Připravili jsme pro Vás skvělou akci na LED žárovky, kdy za cenu 3 žárovek získáte 4 ty samé žárovky!

Naše LED žárovky koupíte v našem specializovaném eshopu www.led-zarovky-cz.cz.

Dále si dovolujeme Vás pozvat do našeho dalšího internetového obchodu LTC-elektro.cz, kde kromě led žárovek koupíte levné elektro zboží, jako jsou domácí meteostanice, satelitní komplety, rádia, digitální váhy a spoustu dalšího.

Vyhledávač dle kódu
Dopravné

 

200,- kurýrní služba

50,- navíc za dobírku

 


DOPRAVA ZDARMA u objednávek od 5000,- Kč s DPH a výše.

 

Přihlášení
Položek: 0
Hodnota: 0 Kč