Zahradní jídelní sestrava Bali, bílé polstry
Obrázek (2)
  • Obrázek (2) Obrázek (2)
  • Obrázek (1) Obrázek (1)
  • Obrázek Obrázek
  • Obrázek (3) Obrázek (3)
Aktuálně nedostupné

Kód produktu: BALI_WH

Cena s DPH: 29 990,00 Kč
Stará cena: 45 930,00 Kč
Ušetříte: 15940 Kč
BARVA Bílá
FUNKCE Jídelní
KONSTRUKCE Z duralu (hliník) + teak
POČET MÍST 6
POČET STOLŮ 1
POLSTRY Ano
DESKA STOLU obdélník
ŠÍŘKA STOLU 200
HLOUBKA STOLU 100
VÝŠKA STOLU 78
ŠÍŘKA KŘESLA 58
HLOUBKA KŘESLA 62
VÝŠKA KŘESLA 85
NOSNOST 120 kg
DRUH RATANU Plochý
ŠÍŘKA RATANU 8
BARVA POLSTRŮ bíláTlumená bílá (RAL 9003)

Zahradní nábytek z umělého ratanu - jídelní souprava Bali s 6 křesly Vittorio je pohodlné sezení určené k odpočinku na zahradě, terase, u bazénu ale i jako restaurační a kavárenský nábytek. Tato jídelní sestava z umělého ratanu nabízí pohodlné posezení pro 6 osob, sestává z masivního týkového stolu a šesti křesel Vittorio. Jedná se o stylovou, populární kombinaci přírodního teaku a umělého ratanu.

Umělý ratan je vyroben z panenského materiálu, žádný recyklát, proto je jednak barevně odolný i při dlouhodobém působení přímého slunečního svitu, jednak pružný a bez problému zvládá jak vysoké letní teploty, tak i mráz. Výplet je prováděn ručně dostatečně silnými proužky umělého ratanu. Umělý ratan má klasickou bílou barvu (viz detailní foto), což dodává tomuto nábytku luxusní vzhled s efektní patinou.

Týkový stůl je vyroben z nového masivního týku. Jedná se o sušené dřevo indonéského týku, které netrpí problémy typickými pro některé druhy týkového dřeva z Vietnamu. Tento teakový stůl je skutečně masivní, váží cca 80kg. Nohy stolu mají šířku a hloubku 8cm.

Použité materiály:

  • Pevná konstrukce křesel je vyrobena z lehkého duralu, která nemůže zreznout a přitom je dostatečně robustní.
  • Ruční výplet z pevného a odolného umělého ratanu.
  • Polstry jsou potaženy voděodolnou látkou z olefinu, která vyniká pevností, stálobarevností, je odolná proti skvrnám, plísní, oděru a slunečnímu záření. Potahy jsou snímatelné a pratelné na 40°C bez aviváže. Barva polstrů je tlumená bílá.
  • Teak je velmi tvrdé, pevné, pružné a trvanlivé dřevo, s vysokým podílem přírodního oleje, a proto je přirozeně odolné proti plísním a škůdcům a dobře odolává i vlivům počasí, včetně mrazu.
  • Barva teakového dřeva se bez ošetření mění ze žlutohnědé na stříbrošedou. Pro zachování původní barvy je potřebné jej napustit teakovým olejem, který Vám rádi dodáme – viz kategorie Příslušenství.

Doprava v rámci ČR zdarma!

Důležité upozornění: Barva nábytku, případně polstrů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho monitoru či telefonu.

Náš umělý ratanový nábytek Vám rádi ukážeme v našich showroomech v Praze nebo v Jihlavě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.

Vyhledávač dle kódu
Dopravné

 

200,- kurýrní služba

50,- navíc za dobírku

 


DOPRAVA ZDARMA u objednávek od 5000,- Kč s DPH a výše.

 

Facebook
 
 
Přihlášení
Položek: 0
Hodnota: 0 Kč