SEDACÍ VAK - VENKOVNÍ KŘESLO SEAT RED
Kód F90OR
Materiál Eko kůže
Barva Červená
Nosnost křesla 120 kg
2 690,00 Kč Původní cena: 4 390 Kč Ušetříte: 1 700 Kč cca 14 dnů
POPIS

Křeslo Seat je vyrobeno na principu sedacího vaku, nejedná se však o obyčejný sedací vak, ale o inovativní, designový kus zahradního nábytku. Díky nízké váze se s křeslem lehce manipuluje. Výplní jsou polystyrenové kuličky, které jsou mnohem odolnější proti sesezení než levná polystyrenová drť používaná některými výrobci. Křeslo je velmi pohodlné, náplň se ergonomicky přizpůsobí tvaru Vašeho těla. Naše sedací vaky jsou opravdu hodně naplněné, v křesle Seat se nemusíte bát opřít, záda krásně drží, nelámou se, jak tomu bývá u některých levných, nekvalitních sedacích pytlů. Křeslo je tvořeno ze dvou vrstev. Vnitřní vrstva obsahuje polystyrenové kuličky, vnější potah je snímatelný.

Potah křesla je vyroben z certifikované umělé kůže, která je silná a odolná a je i voděodolná, proto jej lze používat nejen v interiéru, ale i venku. Avšak není vhodné, aby nábytek stál delší dobu ve vodě. Povrch křesla snadno očistíte vlhkou utěrkou, případně lze použít čistidla, ale pouze taková, která jsou přímo určena pro syntetickou kůži. Na výběr máte ze spousty pestrých barev, našimi křesly oživíte svou zahradu, terasu či bazén a zpříjemníte čas tam strávený. Pokud se Vám podaří potah poškodit, např. propálit a podobně, lze u nás pořídit samostatný potah nový. Což je určitě výhodnější varianta, než nábytek vyhodit, jak by tomu bylo u mnoha konkurenčních sedacích vaků. Vnější potah má zakrytý zip, po jehož rozepnutí lze vyjmout vnitřní vak s náplní.

Vnitřní vak je vyroben z pevné, síťované látky – viz detail ve fotogalerii, která na rozdíl od netkané textílie, používané většinou konkurence, nedegraduje. U našich sedacích vaků se Vám tedy, na rozdíl od konkurence, nestane, že se vnitřní vak po čase rozpadne, a potah již nebude možné sejmout bez rozsypání výplně. Použitá síťovaná látka urychluje schnutí výplně v případě promáčení nábytku. Náplň lze velmi snadno ubrat či přidat, podle potřeby. V případě zájmu Vám můžeme dodat též náhradní náplně. Náplň je tvořena nehořlavými polystyrenovými granulemi, které splňují normu DIN 4102. Při styku s ohněm granule nehoří, smrsknou se na malý kousek tvrdého plastu.

Jedná se o ruční výrobu probíhající v EU – Litvě renomovaným výrobcem sedacích vaků Pusku Pusku, s velkým důrazem na kvalitu jak výroby, tak použitých materiálu, čemuž pak odpovídá orientace výrobce na západoevropské trhy - úspěšně působí například ve Francii, Německu a Skandinávii.

Při používání je nutno brát zřetel na to, že sedací vak – křeslo Seat je určeno k pohodlnému sezení. Není povoleno do něj řezat, pálit ho, házet s ním, skákat na něj nebo se pokoušet ho jakýmkoliv dalším způsobem poškodit. Náplní jsou polystyrenové kuličky, je proto třeba zamezit přístupu dětí k náplni, kterou nelze konzumovat. To je zejména důležité zajistit v případě, že je nábytek poškozený.

Rozměry:

  • šířka: 80cm
  • hloubka: 80cm
  • výška: 85cm
  • váha: 8kg

Vlastnosti povrchové umělé kůže:

  • Složení: 83% PVC, 15% polyester, 2% PU
  • Odolnost proti prodření: 120 000 cyklů
  • Váha: 600g / m2
  • Voděodolná
  • Omyvatelná

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 5000,-KČ S DPH