POLOHOVATELNÝ STOLEK LORENZO ŠEDOBÉŽOVÝ
Kód LORENZO_GREY
Materiál Umělý ratan
Kolekce Allegra
Barva Šedobéžová
Funkce Odkládací
Konstrukce z Duralu (hliník)
Druh ratanu Plochý
Šířka ratanu 8
9 989,99 Kč momentálně nedostupné
POPIS

Díky dvojí funkcionalitě je stolek z umělého ratanu Lorenzo jedinečnou volbou k sedacím soupravám. V základní poloze slouží jako normální konferenční stolek čtvercového tvaru. Pokud se však chcete ze své sedací soupravy najíst, snadno jej změníte na jídelní stůl. Stačí zvednout desku stolu, když přišlápnete hliníkový převis základny stolu, jde to lépe. Poté desku stolu pootočíte o 90° a zasunete zpět do duté nohy stolu. Bočnice pod deskou stolu zapadnou do úchytek skrytých uvnitř nohy, a z konferenčního stolku se stane stůl jídelní. Pro návrat ke konferenčnímu stolku stačí tento postup zopakovat. Tento unikátní ratanový stolek je určen k našim sedacím soupravám řady Allegra, Paola a Conchetta a lze je vyměnit za konferenční stoly, které k nim standardně dodáváme. U každé z těchto sedacích souprav uvádíme v popisu cenu se stolem Lorenzo - Allegra doplatek 2.700,- Kč s DPH, Paola doplatek 1.600,- Kč s DPH, Conchetta doplatek 500,- Kč s DPH.

Umělý ratan je vyroben z panenského materiálu, žádný recyklát, proto je jednak barevně odolný i při dlouhodobém působení přímého slunečního svitu, jednak pružný a bez problému zvládá jak vysoké letní teploty, tak i mráz. Výplet je prováděn ručně dostatečně silnými proužky umělého ratanu. Umělý ratan má šedobéžovou barvu (viz detailní foto - každý proužek umělého ratanu je kombinací šedé barvy se slonovou kostí), což dodává tomuto nábytku luxusní vzhled s efektní patinou.

Použité materiály:

  • Pevná konstrukce z lehkého duralu, která nemůže zreznout a přitom je dostatečně robustní.
  • Ruční výplet z pevného a odolného umělého ratanu.
  • Sklo je bezpečné, tvrzené, při rozbití se rozpadne na malé kousky jak u oken automobilů.

Rozměry:

  • šířka: 90cm
  • hloubka: 90cm
  • výška v základní poloze: 50cm
  • výška ve zvýšené poloze: 75cm
  • šířka nohy: 62,5cm

Důležité upozornění: Barva nábytku, případně polstrů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho monitoru či telefonu.

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 5000,-KČ S DPH