PLASTOVÝ PIVNÍ SET KOLÍN, SKLÁDACÍ, 136CM ŠEDÝ 5+1
Kód EB-1470FDA51
Materiál Plast
12 450,00 Kč Původní cena: 14 940 Kč Ušetříte: 2 490 Kč
POPIS

Výhodná nabídka 5+1, kdy zakoupíte 6 plastových pivních setů Kolín (1 stojí 2990,-Kč) a zaplatíte pouze 5!

Skládací pivní set Kolín o délce 137cm zajistí příjemné posezení pro 4 osoby, ať už v restauraci nebo doma na zahradě. Deska stolu a sedáky lavic jsou vyrobeny z odolného plastu s dezénem dřeva, v barvě antracit. Konstrukce pivního setu je vyrobena z práškově barvené oceli. Oproti dřevěnému pivnímu setu je tento plastový piknikový set bezúdržbový a odolnější vůči vlivům počasí. Další výhodou je nižší váha a s ní spojená snazší manipulace s tímto zahradním nábytkem.

Tento pivní set je skládací, a to do třech poloh. Základní polohou je stůl vyvýšený oproti lavicím, tak, jak je vidět na produktových fotografiích. Druhou polohou je možnost snížit desku stolu na úroveň lavic – např. pro použití dětmi. A třetí možností je složit pivní set do jedné roviny, včetně nohou. V tomto případě pak zabírá cca 8cm na výšku a ušetří tak spoustu místa při skladování.

Tyto pivní sety dodáváme smontované, stačí je rozložit. Plastová deska stolu a sedáky lavic jsou upevněny zespodu, na desce stolu ani lavic tedy nejsou vidět žádné hlavičky šroubů.

Rozměry pivního setu Kolín:

  • délka: 136cm
  • výška stolu: 74cm
  • šířka s lavicemi: 148cm
  • šířka desky stolu: 70cm
  • šířka sedu lavice: 26cm
  • výška sedu lavice: 45cm

Nosnost každé lavice je 150kg.

                                                             LEDTechnics CZ s.r.o.                  

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 5000,-KČ S DPH