KONFERENČNÍ STOLEK Z UMĚLÉHO RATANU CONCHETTA ŠEDOBÉŽOVÝ
Kód 0511_GR_TABLE
Materiál Umělý ratan
Kolekce Concetta
Barva Šedobéžová
Funkce Odpočinková
Konstrukce z Duralu (hliník)
Deska stolu Obdélník
Šířka stolu 110
Hloubka stolu 72
Výška stolu 36
Průplet pod sklem Ano
Druh ratanu Plochý
Šířka ratanu 8
5 845,99 Kč Původní cena: 8 990 Kč Ušetříte: 3 144 Kč momentálně nedostupné
POPIS

Zahradní nábytek z umělého ratanu – konferenční stolek Concetta je součástí modulového systému Concetta - lze skvěle kombinovat s ostatními prvky série Concetta ve stejné barvě. Konferenční stolek má pod deskou praktický odkládací prostor. Bezpečné sklo na desce stolku je o trochu menší než plocha stolku, aby při pohybu v blízkosti stolku nehrozilo jeho rozbití. Sklo má zaoblené rohy a hrany. Sklo je k desce stolku z umělého ratanu připevněno přísavnými úchytkami.

Umělý ratan je vyroben z panenského materiálu, žádný recyklát, proto je jednak barevně odolný i při dlouhodobém působení přímého slunečního svitu, jednak pružný a bez problému zvládá jak vysoké letní teploty, tak i mráz. Výplet je prováděn ručně dostatečně silnými proužky umělého ratanu. Umělý ratan má šedobéžovou barvu (viz detailní foto - každý proužek umělého ratanu je kombinací šedé barvy se slonovou kostí), což dodává tomuto nábytku luxusní vzhled s efektní patinou.

Tento ratanový nábytek má pevnou, svařovanou konstrukci vyrobenou z tlustostěnného duralu. Tato slitina hliníku je nereznoucí, lehká, ale mnohem pevnější a tvrdší než samotný hliník.

Použité materiály:

  • Pevná konstrukce z lehkého duralu, která nemůže zreznout a přitom je dostatečně robustní.
  • Ruční výplet z pevného a odolného umělého ratanu.
  • Sklo je bezpečné, tvrzené, při rozbití se rozpadne na malé kousky jako u oken automobilů.

Důležité upozornění: Barva nábytku, případně polstrů se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho monitoru či telefonu.

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 5000,-KČ S DPH