HLINÍKOVÝ ZAHRADNÍ STŮL LUCCA 160CM X 90CM, ŠEDÝ, PRO 6 OSOB
Kód 33680_AL2
Délka 160 cm
Šířka 90 cm
Výška 75 cm
13 990,00 Kč
POPIS

Hliníkový zahradní nábytek - zahradní stůl Jerry je ideální volbou pro venkovní stolování na zahradě, terase či u bazénu. K tomuto velkému obdélníkovému zahradnímu stolu se bez problému vejde 6 dospělých. Hliníkový zahradní nábytek je bezúdržbový a velmi odolný proti vlivům počasí - nemusíte se o něj starat, namísto toho, aby vás okrádal o čas, umožní vám příjemné a bezstarostné stolování na čerstvém vzduchu.

Tento kovový zahradní nábytek má pevnou konstrukci vyrobenou z tlustostěnného duralu. Tato slitina hliníku je nereznoucí, lehká, ale mnohem pevnější a tvrdší než samotný hliník. Konstrukce zahradního nábytku je práškově lakována šedou barvou.

Luxusní zahradní stůl Lucca má rám z hliníku a deska stolu je vyrobena z tvrzeného skla s extra silnou keramickou deskou. Základem desky je tvrzené sklo o tloušťce 5 mm, na jehož povrchu byla vypálena keramická vrchní vrstva. Tvrzené sklo je několikanásobně silnější než standardní sklo a je bezpečnostní. S keramickou horní vrstvou je ještě silnější. Výhodou této designové desky zahradního stolu je její vyšší váha. Hliníkový zahradní nábytek je obecně velmi lehký, tato deska však zahradní stůl dostatečně zatíží, takže bude stabilní i při silnějším větru. Keramická vrchní vrstva desky stolu má autentický vzhled dřeva. Získáte tak krásný stůl s deskou, která vypadá jako masivní dřevo, ale nemusíte ho udržovat. Jedná se o nejlepší zahradní hliníkový stůl z naší nabídky.

Pod elegantně sešikmenými nohami stolu jsou nastavitelné podložky, kterými si upravíte délku každé nohy stolu tak, aby byl stabilní na jakékoli terase. Tento moderní zahradní stůl je zcela bezúdržbový a můžete ho mít venku 365 dní v roce za každého počasí.

Tento hliníkový zahradní stůl dodáváme kvůli dopravě nesestavený – deska stolu a nohy jsou v balení samostatně. Není třeba se děsit několikahodinové frustrace nad nekonečným návodem k sestavení. Montáž spočívá jen v přišroubování nohou k desce zahradního stolu, spojovací materiál včetně klíčů je přiložen, sestavení je velmi jednoduché a rychlé.

Rozměry zahradního stolu Jerry

  • délka: 160cm
  • šířka: 90cm
  • výška: 75cm

Důležité upozornění: Barva zahradního nábytku se může mírně lišit od reality. Záleží na nastavení Vašeho zobrazovacího zařízení.

Náš zahradní nábytek Vám rádi ukážeme v našich showroomech v Jihlavě nebo v Ostravě. Prohlídku je třeba si předem domluvit.

 

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 15000,-KČ S DPH